Bal Nowojorskiego Podróżnika

 W sobotę, 26 stycznia 2019 roku, godz. 20:00 w parafii św. Stanisława BM 91-01 102 Ave, Ozone Park, NY 11416. Nowojorski Klub Podróżnika organizuje Bal Podróżnika.

W cenie biletu $60 od osoby: Obfite przekąski, gorący obiad (4 dania do wyboru), ciasta, kawa, wino. owoce i inne. Pokaz slajdów i filmów z naszych podróży.

Gra bardzo dobry zespół The Masters.

Bilety do nabycia:

Ozone Park                 – T. 347 876 3738

South Brooklyn            – T.347 683 2630

Ozone Park                 – Damian Deli

Ozone Park                 – Hetman Deli

Maspeth                       – Agencja Polamer

Greenpoint                   – Cukiernia Riviera

Dochód z balu będzie przeznaczony na cele charytatywne.

Nowojorski Klub Podróżnika wspiera misje afrykańskie, ratując między innymi sieroty od śmierci głodowej. Dotychczasowe zaangażowanie Klubu w misje możemy obejrzeć na stronie internetowej: https://nytravelclub.com.pl/category/misje-afrykanskie/

Oprócz świetnej zabawy, pokazu slajdów z podróży będzie okazja spotkania się tych, którzy podróżowali z Klubem, a dla tych, którzy jeszcze nie wybrali się z nami będzie okazja zapoznania się z naszymi podróżami.

Może ten Bal zachęci na do czytania książki, która zaleca św. Augustyn: „Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich.

Prośba: W czasie świąt otrzymujemy wiele prezentów, niektóre z nich są nam niepotrzebne. Można je ofiarować na loterię fantową, której dochód będzie przeznaczony na cel charytatywny. W tej sprawie proszę dzwonić: 347 876 3738 / 347 683 2630

Bal Nowojorskiego Klubu Podróżnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *