Opatrzność woła

2 sierpnia 2021 r. Klub Nowojorskiego Podróżnika przekazał Wspólnocie Dobrego Samarytanina z Nowego Jorku cały dochód ($6,598) z Balu Nowojorskiego Klubu Podróżnika. Jak głosił plakat tego Balu pieniądze te były zbierane na budowę Wioski Dziecięcej w Ugandzie. I na to będę przeznaczone.

Jeszcze raz chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy ciężko pracowali w przygotowaniu Balu, z myślą o głodujących dzieciach w Afryce. Dziękuje także uczestnikom tego Balu, bo to dzięki Wam zdobyliśmy taką sumę. Głównych Sponsorów i Woluntariuszy tego Balu zobaczmy jeszcze na załączonym filmiku.

Szczególną pamięcią modlitewną otaczam śp. Bogusława, który uczestniczył w Balu i z żoną przygotował pyszne sushi. Teraz stoi przed Panem i wie, że człowiek zabiera ze sobą tylko to co dał potrzebującym. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie!

A przy okazji chcę podziękować wszystkim, z którymi miałem łaskę przez cztery lata pracować na rzecz głodujących sierot. W tym czasie powstało Centrum Samarytańskie w Tanzanii i rozpoczęto budowę Wioski Dziecięcej w Ugandzie.

O tej pięknej odysei miłości piszę w książce (w trakcie pisania) „Afrykańskie Safari miłości”. Duchowo zawsze będę wspierał Wspólnotę Dobrego Samarytanina, która teraz w nowym kształcie i z nową energią rozpoczyna działalność na rzecz sierot.

Przychodzi czas, że Opatrzność wzywa nas do nowych zadań i aby nie zmarnować życia trzeba pójść za tym wezwaniem.

ks. Ryszard Koper

Opatrzność woła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *